Bazując na wieloletnim doświadczeniu firmy w branży ogrodniczo-rolnej stworzyliśmy specjalistyczne nawozy i mieszanki mikroskładników, które sprzedajemy pod własną marką Maja.

Produkty dostępne w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym www.ogrodniczo-rolny.pl

Maja NPK nawóz do fertygacji

MAJA NPK jest specjalistycznym nawozem makro- i mikroskładnikowym. Mikroskładniki pokarmowe występują w formie chelatów. Stabilność frakcji schelatowanych w zakresie pH od 3,5 do 6,5. Całkowicie rozpuszczalny w wodzie nawóz, przeznaczony do fertygacji upraw ogrodniczych pod osłonami.

Nawóz szczególnie polecany do przygotowania pożywki w uprawie na podłożach inertnych (wełna mineralna, włókna kokosowe, keramzyt) ogórków, pomidorów i papryki.

Maja Mikro-Mix I

Maja MIKRO-MIX I Mieszanka mikroskładników pokarmowych całkowicie rozpuszczalnych w wodzie. Nawóz stosowany do nawożenia roślin uprawnych pod osłonami na wszelkiego typu podłożach: mineralnych, mineralno-organicznych oraz organicznych.

Maja Mikro-Mix III

Maja MIKRO-MIX III to nawóz stosowany do nawożenia roślin uprawnych pod osłonami na wszelkiego typu podłożach: mineralnych, mineralno-organicznych oraz organicznych. Nawóz należy stosować zgodnie z potrzebami pokarmowymi roślin, przestrzegając zarówno terminów jak i dawek.