Firma Maja Partner ogrodniczy wspiera sport i działa na rzecz społeczności lokalnej. Jesteśmy oficjalnym sponsorem Klubu Sportowego Opatówek. Nieprzerwanie kibicujemy i wspieramy młodych piłkarzy tego zespołu.

Jestesmy sponsorem imprez Klubu Sportowego Ziętek Team.

Sponsorujemy również imprezy gminne min. Opatówek, Szczytniki , Blizanów. Wspieramy imprezy typu dożynki, festyny, letnie imprezy plenerowe.

 

O klubie KS Opatówek

KS Opatówek to jeden z najaktywniejszych klubów piłkarskich okręgu kaliskiego. Klub może pochwalić się niemal stuletnią tradycją z wieloma lokalnymi sukcesami sportowymi oraz organizacyjnymi. Przez lata wychowało się tutaj wielu piłkarzy ,którzy z większym lub mniejszym powodzeniem występowali na wyższych szczeblach rozgrywek .

Doświadczenie trenerów ,zaangażowanie i gospodarność działaczy ,a przede wszystkim zapał i poświęcenie zawodników sprawiają, iż klub plasuje się w ścisłej czołówce wśród drużyn tutejszego okręgu .Liczba trenujących w klubie zawodników z każdym rokiem rośnie ,obecnie jest to około 100 zawodników w czterech kategoriach wiekowych.